Moderne B&B in voormalige dokterswoning uit 1933 met stijlelementen van de Amsterdamse en Hilversumse school. Zes ruime kamers met tv en zitje, eigen badkamer met douche en toilet. Grote gastenkamer voor ontbijt en/of diner. Grote tuin om te relaxen. Fietshuur ter plaaste (fiets- en wandelkaarten aanwezig)
Heerlijk genieten van het mooie Limburgse landschap maar dan wel vanuit een verzorgd onderkomen. Dan bent u bij ons aan het goede adres: B&B Bergopwaerts. Voor de deur beginnen de fiets- en wandelroutes maar ook het Pieterpad ligt maar 50 mtr van ons. De kaarten liggen voor u klaar in de gastenkamer. Ook in de hal staat een grote tafel met allerlei informatie over de omgeving voor u klaar. Maak een mooie boottocht over de Maas of bezoek het Stedelijk museum in Roermond, ga lekker shoppen in de Designer Outlet Center of een dagje Maastricht is altijd leuk! Dagje uitgebreid naar Sauna Dennenmarken of een rondje golfen bij Burggolf in Herkenbosch. Let maar op u komt tijd te kort als u hier eenmaal bent.
B&B BergOpwaerts Marleen Folkerts Hagelkruisweg 7 6077 HA, Sint Odilienberg, Nederland +31-475-331194 Stuur een Email - Bezoek onze Website