Vakantie-Planner.com


België - Denemarken - Duitsland - Engeland - Frankrijk - Griekenland - Ierland - Italië - Nederland - Noorwegen - Oostenrijk - Portugal - Spanje - Zweden - Zwitserland

Account
Inloggen / Login
Account aanmaken
 
Eigenaars
Gratis vermelding
waarom gratis?

Homeowners
List your property for free



Bella-Tola - Camping

Bella-Tola - Camping


Prachtige camping met een zwemparadijs

Prijzen: min: € 0 - max: € 0
Aantal plaatsen: 117

Bella-Tola - Camping in Susten

Contact - Website - Foto's - Meer Campings in Genferseeregion (Zwitserland) - - -

Prachtige camping met een zwemparadijs. Gelegen in een loofbomenbos.
Campingparadijs op zeer rustige toplocatie!
Uitstekende sanitaire voorzieningen, draadloos netwerk op het hele terrein, in het hoogseizoen indianentent met activiteitenprogramma, hangbrug naar het natuurreservaat Pfynwald, beduidende korting in het nevenseizoen.

Op grond van onze meer dan 30-jarige ervaring in het campingwezen en onze inspanningen de voorzieningen jaarlijks te verbeteren, kunnen wij u een van de beste terreinen van het Wallis aanbieden.

Camping Bella-Tola is centraal en heel rustig gelegen in het Duitssprekende deel van het Wallis, ca 2 km ver van het verkeer, en op enige honderden meters boven het Rhônedal.

Direct naast de camping is het beschermde natuurgebied het Pfynwald, een groot dennenbos. Tevens is daar de geologisch interessante erosieketel van de Illgraben. Bijna alle plaatsen zijn terrasvormig en beschikken over voldoende 230-V stroomaansluitingen.

Op ons terrein vindt u naast de normale voorzieningen een rustiek restaurant met groot terras, een kraam voor snacks, een rijkgesorteerde levensmiddelenwinkel met dagelijks verse producten tegen redelijke prijzen. Er is een kiosk met vele binnen- en buitenlandse kranten en tijdschriften, een groot verwarmd zwembad en kinderbadje. Ook zijn er wasmachines, drogers en een centrifuge in een aparte ruimte. Onze schone gedecentraliseerde toiletgebouwen hebben ook aparte wascabines. Bovendien hebben we een compleet ingerichte babybadkamer, een speeltuintje en andere speelmogelijkheden.

Wij geven onze gasten graag advies en hebben daartoe een "Info-Chalet" gemaakt waarin u veel informatie over uw vacantiegebied en over wat er te doen is kunt vinden. Bij aankomst krijgt u een uitvoerige informatiemap.

Gedurende de zomermaanden wordt onze camping, die volledig met hekken afgezet is, uit extra veiligheid door een beveiligingsdienst bewaakt.

In de campingprijs is inbegrepen het gebruik van warm water, van het verwarmde zwembad en de BTW. Voor afval moet worden betaald d.m.v. het kopen van door de gemeente Leuk verplicht gestelde afvalzakken. Voor reserveringen hoeft u geen extra kosten te betalen.

U zult absoluut kiezen voor Camping Bella-Tola, omdat

* Bella-Tola ver van het verkeer verwijderd, in een bosrijke omgeving, zeer centraal in het hart van het Wallis is gelegen*,
* Bella-Tola geen vliegveld en geen spoorweg direct in de buurt heeft,
* Bella-Tola niet bij een industriegebied ligt en dus ook geen last heeft van uitstoot van gevaarlijke stoffen,
* Bella-Tola grenst aan het grootste beschermde dennenbos van Europa met zijn prachtige wandelmogelijkheden,
* Bella-Tola door zijn ligging op een hellend maar terrasvormig terrein met zijn vele vlakke plaatsen een mooi uitzicht op de bergen in de omgeving geeft,
* Bella-Tola een groot verwarmd zwembad met de afmetingen van
25x12.5 m en een kinderbad met een glijbaan heeft dat de gasten steeds kostenloos ter beschikking staat,
* Bella-Tola met een hoogteligging van 750 m ook ´s nachts een aangename temperatuur heeft,
* Bella-Tola niet direct aan een luid ruisende stroom ligt,
* Bella-Tola slechts aan een kleine hoeveelheid vaste gasten plaats biedt, zodat de echte campingsfeer behouden blijft,
* Bella-Tola ook dé plaats is om gewoon uit te rusten van de dagelijkse beslommeringen.

* *Binnen 1 uur rijden met de auto of reizend per openbaar vervoer kunt u b.v. de Matterhorn bij Zermatt, de Aletschgletscher middenin het UNESCO-Wereldnatuurerfgebied, het stille Turtmanntal, hoge stuwdammen, of Saas Fee - de parel der Alpen - bezoeken.
* U kunt gebruik maken van indrukwekkende liften en kabelbanen
* U kunt genieten van diverse thermalbaden in de buurt (b.v. Leukerbad) of een drie-passen-tocht maken, bergbloemen en bergmarmotten bekijken tijdens uw wandelingen en vele onvergetelijke bergpaden - meer of minder moeilijke - ontdekken.



U bent van harte welkom!

Groetend

Familie Christine en Andreas H Weissen

www.bella-tola.ch

Bella-Tola
Waldstraße 57
3952, Susten, Zwitserland
Tel: (+41) (0)27-4731491
Fax: (+41) (0)27-4733641
Stuur een Email - Bezoek onze Website



Camping in Susten
Camping in Susten
Camping in Susten
Camping in Susten
Camping in Susten
Camping in Susten

Bella-Tola Camping




- Toevoegen aan favorieten - Accommodatie Toevoegen

Belgie - Denemarken - Duitsland - Engeland - Frankrijk - Griekenland - Ierland - Italie - Kroatie - Nederland - Noorwegen - Oostenrijk - Portugal - Spanje - Turkije - Tsjechie - Zweden - Zwitserland

Vakantie Planner


Google
 

Accommodatie Toevoegen - Favorieten - Recepten