De liefdevol ingerichte kamers in landhuisstijl zijn verdeeld over 2 etages. Vroeger werd hier het hooi opgeslagen, maar tegenwoordig vindt u er hedendaags comfort met moderne gemakken als douche, toilet, föhn, telefoon, radio en TV. De voormalige dorsvloer van de hof is omgetoverd tot een indrukwekkende ontvangsthal. Waar ooit de koeien het rijk alleen hadden, vindt u nu een uitstekend restaurant. Het gemoedelijke hotel is een prima gelegenheid voor een korte vakantie. Tevens is het hotel ideaal voor het vieren van een bruiloft of een jubileum op nog geen 3 uur rijden vanaf Groningen.
Zomers is de tuin het middelpunt van de gezelligheid. Te midden van bloeiende seringen en reuzengeraniums is het prima uit te houden in de comfortabele ligstoelen. Geniet van uw verblijf en schuif gezellig aan voor het grillbuffet op het terras.
Vrijetijd
Na een ontspannen dag aan de Oostzeekust kunt u in de bar 'Der Kutscher' de dag in harmonie afsluiten met een vers getapt pilsje. Óf u oefent 's avonds uw Duits met een goed boek uit de huisbibliotheek, waar u veel klassieke literatuur kunt vinden.
Ligging
De Wennhof is gemakkelijk te vinden. Het huis staat te midden van bos, zee en strand bij een van de mooiste zandstranden langs de Oostzeekust. Het hotel verhuurt fietsen.
30 km ten noorden van Lübeck.
Prijzen Altijd de scherpste prijzen! (per kamer, per nacht, inclusief ontbijt)
Eenpersoons kamer vanaf € 47
Tweepersoons kamer vanaf € 41