We zitten tussen Chartres en Blois in op 7km van een heel gezellig en historisch gezien rijk stadje Vendôme. Een T.G.V station in Vendôme waardoor we 42 min. van Parijs verwijdert zijn (met de trein).
DE streek heet Vallée du Loir en behalve de zee en de bergen hebben we hier alles maar dat weet nog bijna niemand dus het is een zalige rustige streek om te vertoeven.
We zitten midden in een wijn gebied wat de coteaux du vendômois heet en op 40km van de eerste grote Loire kastelen Wat wil je nog meer ,wij kunnen ons niets méér wensen zallig is het hier en dat alles op 600 a 700 km van Nederland.
Côté jardin chez Hans et Adèle Hans en Adèle Timmers Avenue du 11 novembre 4 41100, Villiers sur Loir, Frankrijk 0033(0)254727249 Stuur een Email - Bezoek onze Website