Casa el Naranjo is een groot gerestaureerd Andalusisch huis in het kleine dorpje Las Mellizas ongeveer 10 minuten van het witte Andalusische dorp Álora.
Casa el Naranjo heeft verschillende verblijfsmogelijkheden. Er zijn 2 ruime Bed and Breakfast kamers met een lounge en een terras. Het ontbijt kan geserveerd worden op het terras of op koude dagen in de lounge bij de houtkachel. Daarnaast zijn er 2 appartementen en 2 studio´s.
In de tuin ligt een ruim zwembad om een lekkere duik te nemen op warme dagen of lekker aan de kant te luieren. Casa El Naranjo is een uitstekende plek voor families met kinderen, maar ook geschikt voor groepen met een bijzonder doel, denk aan bijvoorbeeld bridgers, teambuilding, meditatie, culinair, creatief. Het is mogelijk het complex geheel of gedeeltelijk te huren.
Casa El Naranjo is een mooie uitvalsbasis voor mensen die op zoek zijn naar een huis in dit gebied. Wij delen graag onze ervaringen.