In het schitterende heuvelachtige gebied van de Charente Limousine gelegen camping (***)met gites. Een prachtige camping met zeer mooie grote afgebakende plaatsen voorzien van water, electra en vuil water afvoer. Alles prachtig aangekleed met bloemen en bloeiende struiken. U vindt een restaurantje, zwembad. Genieten van de pure natuur, van de franse campagne, van de rust , van de ruimte
Binnen één dag op de plaats van bestemming (ook met de caravan!!) op nog geen 820 kilometer rijden vanaf Breda.
De camping*** met 25 zeer ruime door hagen en bomen afgebakende plaatsen is gesitueerd in een rustieke en natuurlijke omgeving, op een terrein van 1 ha grasveld met zowel zon- alsook schaduwrijke plaatsen. Het terrein heeft verharde wegen, nagenoeg alle plaatsen hebben een eigen water- en stroomvoorzieningen. Diverse plaatsen zijn voorzien van rioolaansluiting.
Op het terrein zijn diverse gezellige hoekjes gemaakt, waar u heerlijk kunt luieren in de zon, of lekker een boekje kunt lezen
Het altijd schone sanitair is in ruime mate aanwezig en heeft natuurlijk warm water zowel voor douchen, wassen alsmede voor de afwas.
U vindt een stortplaats voor uw camping/caravan toilet (alleen biologisch afbreekbare producten zijn toegestaan. Chemische producten zijn verboden!!).
Op ons complex vindt u alles wat u nodig heeft voor zowel een relaxte als actieve vakantie. Of u er voor kiest om op u zelf te blijven, of de gezelligheid met anderen te delen. U heeft hier alle mogelijkheden : de keuze is aan u !
Een heuse mini tourist-informatie vindt u bij ons. Er is een ruimte ingericht waar u allerlei zoniet alle informatie over de omgeving kunt vinden.
In het restaurant staat een computer tot uw beschikking, waar u gratis (!)uw mailtjes kunt lezen en een berichtje naar het thuisfront kunt sturen als u dat wilt. Ook hebben we WIFI geïnstalleerd, zodat u op ons terras of in ons restaurant eveneens met uw eigen laptop aan het werk kunt. ook deze service is eveneens gratis.
U kunt gebruik maken van alle faciliteiten zoals bijvoorbeeld het restaurant, waar u een simpele heerlijke maaltijd kunt krijgen voor een schappelijke prijs, een terras waar u heerlijk kunt zitten, al dan niet genietend van een Pineau de Charente, de overdekte jeu de boule baan, het met zonnepanelen verwarmde (geen surveillance!) zwembad, een overdekte jeux de boules baan, een ping-pong tafel, een dartboard, speelveld, een zandbak, fietsverhuur, BBQ, spelletjes en boeken etc.
Trouwens: elke morgen worden de warme stokbroden en croissants bij u aan de deur afgeleverd. en ook een Nederlands krantje wordt verspreid!
Honden (uiteraard ook andere huisdieren) zijn natuurlijk van harte welkom, mits deze zijn ingeënt en voorzien van chip of tatoeage.Op de camping moeten ze aangelijnd zijn
Gastvrijheid en service staan bij ons hoog in het vaandel.
In de buurt liggen vele meren, en rivieren waar u niet alleen heerlijk kunt vissen, zwemmen en roeien, maar waar u ook met uw stoeltje naast het water kunt gaan zitten en in alle rust een boekje kunt lezen, terwijl uw voeten in het kabbelende water bengelen...Beter relaxen bestaat niet!
Voor de actieveren onder ons; in de buurt kunnen vele activiteiten worden ondernomen, zoals: wandelen, fietsen, tennissen, kanoën, racen op een circuit etc... De tennisbaan van Saint Christophe staat tot uw beschikking. Verder zijn er diverse schitterende golfbanen in de buurt, waaronder die van Saint Junien(nederlandse beheerders), waar u een balletje kunt slaan. Met een kortingspas kun je voor een leuke prijs op verschillende banen terecht!
Maar Essubras ligt ook ideaal om schitterende steden als Limoges (Porcelein stad) , Angoulême en Confolens te bezoeken. Evenals Oradour-sur-Glane, " Centre de la Memoire" Een martelaarsdorp toegewijd aan de nagedachtenis van de 642 mannen, vrouwen en kinderen die door de Duitse SS in de nadagen van juni 1944 zijn vermoord. Dit dorp met zijn gruwelijke verleden moet gezien worden.Of de handelsstad Saint Wist u dat in Saint Junien Yves Saint Laurent en Jean Paul Gautier ook hun "handschoen-inkopen" doen bij de ateliers in Saint Junien.
Kortom: u behoeft zich hier niet te vervelen!
De lichtgroene ontluikende natuur van de Charente Limousine in de lente is een waar genot. De warme en de meestal droge zomers (25-30 graden) zijn ideaal voor de zonaanbidders onder ons! De herfst kent een lang naseizoen, waar de oceaan invloeden nog goed merkbaar zijn: dagtemperaturen van 23 graden of meer zijn vaak heel normaal. De herfst met die schitterende rode en oranje kleuren is wellicht de mooiste periode om van de van de natuur in de Charente te genieten. Daarna volgt een korte, winter nagenoeg zonder sneeuw of nachtvorst
Camping & Gîtes "en campagne" Alex van Putten & Addy van de Ven 16420, Saint Christophe, Frankrijk 0033-5.45-316757 Stuur een Email - Bezoek onze Website