In een voormalig hotel zijn een viertal mooie chambres gemaakt voor een eenvoudige of luxere overnachting voor een of meer nachten. In de salle a manger kan heerlijk gerelaxed worden staat alle informatie beschikbaar over wandelingen en andere activiteiten. Op de binnenplaats is een salle de jeux waar jong en oud zich kunnen vermaken met lezen, spelletjes doen of lekker kletsen.
Chambre Ete. Deze vierpersoons familiekamer kent twee ruimtes. In de ene kamer staat een tweepersoonsbed, in de aangrenzende kamer staat een stapelbed en er is een bed bij te plaatsen. Er is een eigen badkamer met toilet, wastafel en douche.
Chambre Printemps. Deze tweepersoonskamer is uitermate comfortabel, heeft een zitje en een eigen zeer ruime badkamer met toilet, douche en wastafel.
Chambre Hiver. Deze twee persoonskamer heeft twee losse bedden, die bij elkaar te schuiven zijn. Er zijn stoelen aanwezig en een kast.
Er is een wastafel in de kamer. Douche en toilet zijn op de gang.
Chambre Automne. Deze twee persoonskamer heeft twee losse bedden, die bij elkaar te schuiven zijn. Er zijn stoelen aanwezig en douche, wastafel en toilet zijn op de gang.
Salle a manger. Deze ruimte is in het huis en voor de gasten bedoeld die lekker willen relaxen bij de open haard of gewoon aan tafel willen lezen. In deze salle wordt ook het diner geserveerd indien u daar gebruik van maakt.