Lomolen B&B is centraal gelegen tussen Gent en Brugge. Het gastenverblijf is een nieuw gebouwde woning met 3 kamers en gemeenschappelijke eet- en zitka&mer. De B&B is zeer rustig gelegen op een voormalige boerderij.
Lomolen Bed & Breakfast biedt U de kwaliteit van een sterrenlogies, gecombineerd met onze persoonlijke toets. Lomolen B&B is ideaal gelegen voor een bezoek aan Gent of Brugge, of voor een fietstocht in de Leiestreek. Na een aangename dag geniet U bij ons verder op het terras of aan het houtvuur in de grote gastenkamer. We bieden een kwaliteitsvol logies aan, waar iedereen kan genieten van rust en groen, wat hier in overvloed aanwezig is.
Aan onze logies werd het label "Karaktervolle Gastenkamers" toegekend. Tevens worden we vermeld in verschillende overzichten van kwaliteitsvolle B&B's.
Lomolen B&B beschikt over 3 ruime nieuw gebouwde gastenkamers en een gezellige eet- en zitkamer met aansluitend terras. Nieuwe en volledig uitgeruste kamers met bedden van het boxspring-type (180/200 of 2x90/200). Ruimte voor een extra bed. Elke kamer heeft een eigen badkamer (bad of douche), frigo, TV/DVD, internet en telefoon aansluiting.
B&B lomolenlogies Huysman Francis Lomolenstraat 112 9880, Aalter (Lotenhulle), Belgi� +32(0)486.522.172 Stuur een Email - Bezoek onze Website