Les copains de koos - Camping, chambre & table d'hôtes, hondenkennel - Harry Boschman, Laugimone, 58250 La Nocle Maulaix
Aan de zuidrand van de Morvan, in het fraaie Bourgogne ligt het dorpje La Nocle Maulaix, met een meer, bossen, uitstekend viswater en de mogelijkheid voor veel mooie wandelingen. In de buurt de plaats Decize, een uitgelezen plek om het de kano de Loire te bevaren of te fietsen langs het kanaal. Aan de andere zijde ligt de oude stad Autun, ook meer dan een bezoek waard.
In La Nocle Maulaix vindt u Les copains de Koos, een hondenvriendelijk vakantieverblijf. Voor mens en dier alle ruimte en mogelijkeden.
Wij hebben de beschikking over:
mini-camping, met maxi plaatsen en met modern sanitair, douchegelegenheid en elektrische aansluiting
appartement, met eigen toegang, bestaande uit: zitkamer, slaapkamer, badkamer en koffiehoek (2 pers bed en 2 1 pers bedden, koelkast) - per dag of per week beschikbaar
tent of caravan, te huur per week
hondenkennel, voor als u een keer weg wilt zonder hond
speelweide, omheind en voorzien van speelattributen
terras, waar u kunt ontbijten of iets kunt drinken
lunch-service, u kunt zelf uw lunch-pakket samenstellen.
Table d'hôtes
Wij geven u graag informatie over de vele toeristische mogelijkheden, de wandel- en fietspaden en de talloze goede Bourgondische restaurants, waar voor Nederlandse begrippen voor een gering bedrag uitstekend kan worden gegeten.
Ook zonder hond is het prettig verblijven bij Les copains de Koos. Honden worden alleen toegelaten als ze zich sociaal kunnen gedragen. De chambre d'hôtes heeft een eigen toegang en ligt verwijderd van de voorzieningen voor honden.