Vakantie-Planner.com


België - Denemarken - Duitsland - Engeland - Frankrijk - Griekenland - Ierland - Italië - Nederland - Noorwegen - Oostenrijk - Portugal - Spanje - Zweden - Zwitserland

Account
Inloggen / Login
Account aanmaken
 
Eigenaars
Gratis vermelding
waarom gratis?

Homeowners
List your property for free



B&B La Madrugada - Bed and Breakfast

B&B La Madrugada - Bed and Breakfast




Prijzen: min: € 28 - max: € 34
Aantal kamers: 3

B&B La Madrugada - Bed and Breakfast in Cómpeta

Contact - Website - Foto's - Meer Bed and Breakfasts in Andalusië (Spanje)

B&B La Madrugada ligt aan de rand van het authentieke witte dorp Cómpeta en aan de voet van het nationale park Siërra de Tejeda.Voor wandel- en fietsvakanties maar ook voor rust en ruimte.

B&B La Madrugada ligt aan de rand van het witte dorp Cómpeta en aan de voet van het nationale park Siërra de Tejeda. Slechts op 1 uur rijden van Malaga vindt u comfortabele kamers, een schitterend uitzicht op zowel la Maroma als de kustlijn van de Costa del Sol, zelfs tot aan Afrika. Voor wandel- en fietsvakanties maar ook voor rust en ruimte. Zo zijn er diverse terrassen, een eigen zwembad en een olijfboomgaard. Ook kunt u dagelijks een ontspanningsmassage boeken.
www.la-madrugada.com

B&B La Madrugada
Renate van Galen & Harrie Perebooms
Pago de Cerro/(Apartado de correos 212) 160 C
29754, Cómpeta, Spanje
+34 951066052
Stuur een Email - Bezoek onze Website



Bed and Breakfast in Cómpeta
Bed and Breakfast in Cómpeta
Bed and Breakfast in Cómpeta
Bed and Breakfast in Cómpeta
Bed and Breakfast in Cómpeta
Bed and Breakfast in Cómpeta

B&B La Madrugada Bed and Breakfast




- Toevoegen aan favorieten - Accommodatie Toevoegen

Belgie - Denemarken - Duitsland - Engeland - Frankrijk - Griekenland - Ierland - Italie - Kroatie - Nederland - Noorwegen - Oostenrijk - Portugal - Spanje - Turkije - Tsjechie - Zweden - Zwitserland

Vakantie Planner


Google
 

Accommodatie Toevoegen